Network Talk – DACHSER's nieuwe wereldwijde podcast is nu online!
Naast de gevestigde Duitstalige podcast NetzWert lanceert DACHSER vandaag zijn nieuwe Engelstalige podcast voor luisteraars over de hele wereld.
In Network Talk spreekt onze podcast-host, de jonge Britse journaliste Charlotte Goldstone, met mensen bij DACHSER die met hun werk de toekomst van ons bedrijf vormgeven. Dit zijn collega’s die een belangrijke rol spelen in de ontwikkeling van DACHSER en de hele logistieke sector op het gebied van netwerk, digitalisering, duurzaamheid, mensen en bedrijfscultuur. Ze vertellen over hun projecten en initiatieven en hoe hun werk bijdraagt aan DACHSER's doel om de meest geïntegreerde logistieke dienstverlener ter wereld te worden.
In aflevering #1 is Lars Relitz, Head of Corporate Digital Innovation and Development, te gast bij Network Talk. Hij geeft inzicht in de doelstellingen van het strategische digitaliseringsprogramma en vertelt over concrete projecten binnen zijn afdeling. Het gaat echter niet alleen om technologie, maar ook om hoe medewerkers worden meegenomen op de reis naar een digitale toekomst. Voor DACHSER is digitalisering een van de belangrijkste factoren om concurrerend te blijven, en tegelijkertijd een sleutel tot toekomstige groei van het bedrijf.
Network Talk is nu beschikbaar, hier en op alle populaire podcastplatforms. Abonneer je op de DACHSER-podcasts Network Talk en NetzWert om geen enkele aflevering te missen.
We horen graag je feedback op onze podcasts via: podcast.kempten@dachser.com.