Select a different country, or region, to see specific content for your location!

Netherlands
Change
ga naar Website
Mediaroom Klanten Journalisten
Watchlist (0)
  • Klanten
  • Journalisten
  • Watchlist (0)
      • Corporate Website
        • Argentina
        • Brazil
        • Canada
        • Chile
        • Mexico
        • Peru
        • USA
        • China
        • Hong Kong SAR
        • India
        • Indonesia
        • Korea
        • Malaysia
        • Singapore
        • Taiwan Region
        • Thailand
        • Vietnam
        • Austria
          • FR
          • NL
        • Czech Republic
        • Denmark
        • Finland
        • France
        • Germany
        • Great Britain
        • Hungary
        • Ireland
        • Italy
          • FR
          • DE
        • Netherlands
        • Norway
        • Poland
        • Portugal
        • Romania
        • Russia
        • Slovakia
        • Spain
        • Sweden
          • DE
          • FR
        • Turkey
        • Morocco
        • South Africa
      • Corporate Mediaroom
        • Argentina
        • Brazil
        • Chile
        • Mexico
        • Peru
        • USA
        • China
        • Hong Kong SAR
        • India
        • Indonesia
        • Korea
        • Malaysia
        • Singapore
        • Taiwan Region
        • Thailand
        • Vietnam
        • Austria
          • FR
          • NL
        • Czech Republic
        • Denmark
        • Finland
        • France
        • Germany
        • Great Britain
        • Hungary
        • Ireland
        • Italy
          • FR
          • DE
        • Netherlands
        • Norway
        • Poland
        • Portugal
        • Romania
        • Russia
        • Slovakia
        • Spain
        • Sweden
          • DE
          • FR
        • Turkey
        • Morocco
        • South Africa
      • DACHSER and terre des hommes
      • DACHSER Interlocking
  • Selecteer periode
Selecteer een onderwerp en/of type hierboven en ontvang regelmatig updates per e-mail.
Abonneer op deze filters

Ontvang regelmatig updates van de geselecteerde filters per e-mail.

U heeft zich succesvol geabonneerd.

Uit veiligheidsoverwegingen moet u uw abonnement activeren. We hebben de activeringslink naar uw e-mailadres verzonden.

Gegevensvalidatie mislukt op server

Gegevensvalidatie mislukt op server

IP-adres geweigerd

Helaas is uw IP voor ongeveer een minuut geblokkeerd. U hebt te veel verzoeken verzonden.

Algemene systeemfout

Helaas was er een probleem met het verwerken van uw verzoek. Probeer het later opnieuw.

04/23/2020

Nieuwe update: Huidige laadbeperkingen in Europa vanwege Covid-19

Onderstaand vindt u de huidige laadbeperkingen die gelden voor Europa (zie download). Food Logistics zijn hiervan uitgesloten. Dit document zal regelmatig worden bijgewerkt.

Current loading restrictions in Europe PDF (0,22 MB)

Abonneer op de nieuwsbrief
DACHSER wereldwijd
Neem contact op
Bladwijzer artikel
Deel artikel
Like?
Contact Raisa Mertens
raisa.mertens@dachser.com

Misschien bent u ook geïnteresseerd in

03/31/2023
DACHSER benoemt nieuwe Country Manager Nederland

Stefan Raimondo (47), General Manager European Logistics van DACHSER in Zevenaar, gaat per 1 april 2023 de nieuwe functie van Country Manager European Logistics Netherlands bekleden naast zijn huidige functie. Raimondo blijft rapporteren aan Aat van der Meer, die zijn functie als Managing Director DACHSER Benelux blijft voortzetten. De carrière van Raimondo begon ruim 24 jaar geleden in de logistieke sector waarin hij door de jaren heen verschillende leidinggevende functies vervulde bij diverse bedrijven. In de eerste 10 jaar van zijn carrière werkte Raimondo veel in het buitenland, waarvan 4,5 jaar in Italië. Deze ervaring heeft hem een brede kijk gegeven op de logistieke sector en heeft hem geholpen om te groeien in zijn leidinggevende rol.

Lees
12/15/2022
Het nieuwe DACHSER magazine is er!

Logistiek dient vaak als benchmark om de situatie van de wereldeconomie te beoordelen. De internationale goederenstromen zijn namelijk een vroege indicator van veranderingen in de wereldwijde handelsbetrekkingen. Tegelijkertijd kunnen de huidige geopolitieke transformaties de supply chains zelfs volledig hervormen. Dit is een van de onderwerpen in het nieuwe DACHSER magazine.

Lees
01/05/2021
Burkhard Eling is de nieuwe CEO van DACHSER

Sinds 1 januari is Burkhard Eling Chief Executive Officer (CEO) en woordvoerder van de Raad van Bestuur bij logistiek dienstverlener DACHSER. Hij staat aan het hoofd van de business unit Corporate Strategy, Human Resources & Marketing, wat ook Corporate Key Account Management en Corporate Governance & Compliance omvat. Burkhard Eling volgt Bernhard Simon op, die medio 2021 het voorzitterschap van de Raad van Commissarissen van het familiebedrijf zal overnemen.

Lees
11/28/2019
Poststaking in Finland

Een staking binnen de Finse post- en logistiekunie (PAU) treft al het verkeer van en naar Finland. De huidige situatie geeft aan dat de staking zal duren tot 8 december, maar de onderhandelingen tussen het management van de Finse postdienst Posti en de post- en logistieke unie PAU zijn nog steeds aan de gang.

De staking, die nu zijn derde week ingaat, zal een grote impact hebben op transporten van en naar Finland. Tenzij de Finse postdienst en de logistieke unie (PAU) in staat zijn om een ​​oplossing voor het conflict te bedingen, zal de staking duren tot 8 december.

Bovendien hebben verschillende andere vakbonden zich bij het conflict aangesloten met eigen ondersteunende acties en stakingen. Hieronder hebben we enkele van de gevolgen en acties vermeld die deel uitmaken van de staking:

  • Vanaf maandag 18 november: vracht- en passagiersveerboten behandelen geen zendingen van Posti.
  • Vanaf donderdag 21 november: alle vrachtwagens wordt de toegang geweigerd tot vrachtschepen en passagiersveerboten op nationale routes.
  • Vanaf maandag 25 november: vrachtschepen en passagiersveerboten die onder de Finse vlag varen, worden na 06.00 uur vastgehouden in Finse havens.

Dit kan invloed hebben op uw zendingen bij DACHSER. We volgen de ontwikkelingen op de voet en als u vragen hebt, kunt u altijd contact opnemen met uw lokale contactpersoon bij DACHSER.

Lees
Nieuwsbrief

Schrijf u nu in en ontvang het laatste nieuws van DACHSER

Abonneer

Ontvang regelmatig interessante onderwerpen uit de logistieke wereld, exclusieve rapporten en informatie over DACHSER producten en diensten.

Registreer nu en ontvang het laatste nieuws.

* Verplicht

We nemen gegevensbescherming zeer serieus. Wij verzekeren dat we uw registratiegegevens veilig verwerken, strikt vertrouwelijk behandelen en niet doorgeven aan derden. Bekijk ons volledige privacybeleid hier.

Wettelijk
  • Impressum
  • Data Bescherming
  • Cookie-instellingen
Over ons
  • Locaties Wereldwijd
  • Mediaroom
  • Mediacontacten
  • Neem contact op
Social Media
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Youtube

Websites worldwide

Visit the website of your location and discover the regional services and solutions of DACHSER. For more information about DACHSER from a global perspective switch to our corporate website: dachser.com

AFRICA
Morocco
South Africa
AMERICA
Argentina
Brazil
Canada
Chile
Mexico
Peru
USA
ASIA
Bangladesh
China
Hong Kong SAR
India
Indonesia
Japan
Korea
Malaysia
Singapore
Taiwan Region
Thailand
Vietnam
EUROPE
Austria
Belgium (FRNL)
Czech Republic
Denmark
Finland
France
Germany
Great Britain
Hungary
Ireland
Italy
Luxembourg (FRDE)
Netherlands
Norway
Poland
Portugal
Romania
Slovakia
Spain
Sweden
Switzerland (DEFR)
Turkey
Oceania
Australia
New Zealand